Poszukiwania sympatii na Sympatii

Miłość w czasach Internetu

W dzisiejszych czasach ludzie poszukujący miłości mają wiele możliwości na znalezienie partnera życiowego. Jednakże dawniejsze spotykanie przyszłego męża w pracy, parowanie się w klubie lub na domówce znajomych, ustępuje  możliwościom technologicznym, które coraz śmielej wdzierają się do każdej dziedziny naszego życia. Również sfera uczuciowa została zaanektowana przez Internet. Sieć proponuje nam wiele portali randkowych, w których można liczyć na spotkanie drugiej połówki, znalezienie przyjaciela na niezobowiązujące randki lub wspólne wakacje. Przeciwnicy randkowania w sieci wskazują na płytkość uczuciową, brak chęci zaangażowania się w poważny związek, nastawienie wyłącznie na seks, przedmiotowe traktowanie człowieka i jego uczuć. Zwolennicy randkowania przez internet uważają, że rejestracja na popularnym portalu randkowym daje nieograniczone wręcz możliwości na poznanie wielu wartościowych ludzi, których nie można by było spotkać na żywo. Dzięki pisaniu na portalu randkowym można poznać charakter człowieka, jego zainteresowania, dopasować się na zasadzie podobieństwa. Świetnym wyborem będzie rejestracja na portalu randkowym Sympatia, który od lat cieszy się sporym powodzeniem.

Sympatia

Portal randkowy Sympatia jest największym portalem randkowym w sieci, działa nieprzerwanie od 2003 roku, ma na koncie tysiące skojarzonych par, których szczęśliwe historie, niejednokrotnie zakończone zaręczynami lub ślubem, można przeczytać na stronie portalu. Sympatia cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników portali randkowych. Można tam spotkać wielu ludzi poważnie myślących o związku i założeniu rodziny, a nie tylko szukających przygodnego seksu. Sympatia znajduje się na portalu Onet.pl, rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil.

Jak to się robi w sieci?

Aby randkować na Sympatii niezbędne jest założenie konta na portalu. Zajmuje to tylko parę minut i jest bezpłatne. W ramach podstawowego, bezpłatnego konta można przeglądać profile interesujących nas osób, wyszukiwać profile według pożądanej lokalizacji, np. mężczyzn lub kobiety tylko z Krakowa. Rejestrując się na portalu wypełnia się ankietę, w której zawieramy informacje o wykształceniu, wieku, wzroście, oczekiwaniach, planach dotyczących małżeństwa, dzieci, można też wstawić swoje zdjęcie. W ramach bezpłatnego konta można grać w Bingo, czyli polubić lub nie wyświetlone nam losowo zdjęcie innego użytkownika Sympatii. Jeśli druga osoba również polubi nasze zdjęcie to bingo! Jest pretekst do nawiązania rozmowy. Taką niezobowiązującą zaczepką jest także wysyłanie sobie puszczonych oczek. Bezpłatny profil oferuje możliwość wysłania tylko jednej wiadomości na dobę. Jeśli chce się wysyłać wiadomości bez ograniczeń, trzeba wykupić dowolny pakiet, którego koszt zaczyna się już od kilkunastu złotych na miesiąc, a znacznie podwyższa to szansę na rozmowę z kimś interesującym i randkę w realu. Portal internetowy Sympatia umożliwia także blokowanie niechcianych wiadomości oraz szybkie randki, imprezy i wakacje dla singli.