Gdzie można spotkać miłość?

Żyjemy w czasach, gdy wszystko robimy bardzo szybko. Szybko żyjemy i szybko pracujemy. W związku z tym nie mamy czasu na randki, na miłość. Mimo to nie chcemy być sami, chcemy iść przez życie z drugą osobą. Jak tą osobę znaleźć? Wydaje się, że idealnym rozwiązaniem są portale randkowe. Dzięki nim można poznać drugą osobę, który być może okaże się tą najważniejszą osobą w życiu. Portali randkowych jest kilkanaście więc pojawia się pytanie: który portal wybrać? Poniżej opiszemy Wam najpopularniejsze portale randkowe. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Wam zdecydować gdzie założyć swój profil.

eDarling

Ten portal randkowy swoje działanie opiera na teście osobowości. Każdy nowy członek tego serwisu wypełnia taki test i na podstawie tego testu portal zawęża krąg osób, które mogą nam odpowiadać osobowościowo. Portal przeznaczony jest dla osób,które szukają trwałego, długiego związku.

be2

be2 jest również portalem dla osób, które poszukują prawdziwego uczucia. Serwis ten działa w 37 krajach, więc jest również możliwość poznania kogoś z innego kraju. Miłość nie zna granic przecież. Portal chwali się, że aż 40 % użytkowników znajduje swoje drugie połówki.

Academic Singles

Jest to portal, który specjalizuje się w łączeniu w pary singli między 30 a 65 rokiem życia. Osoby korzystające z tego portalu muszą mieć wyższe wykształcenie i być spełnionymi zawodowo. Prócz standardowego dopasowania pod względem wieku, miasta portal proponuje dopasowanie psychologiczne.

Singles50

Na miłość nigdy nie jest za późno. Portal Singles50 jest przeznaczony dla ludzi po 50, którzy szukają towarzysza do spędzenia reszty życia. Właścicielem Singles50 jest ta sama firma, która odpowiada na be2, czyli firma sprawdzona i skuteczna.

BeNaughty

Wszystkie poprzednie opisane przez nas portale za zadanie pomoc w znalezieniu prawdziwej miłości. BeNaughty jest miejscem gdzie nie szukamy miłości i zobowiązań a dobrej zabawy. Masz ochotę na kilka niezobowiązujących randek?  A może szukasz relacji friends with benefits? Tutaj masz obie te możliwości. Wystarczy założyć sobie konto!