Zaloguj się »

Czy masz ukończone 18 lat?

Randkujmy.pl, randki,serwis randkowy, towarzyski, ogłoszenia towarzyskie, kontakty, telefony dziewczyn, spotkania w realu, sex oferty, sex kontakty, randka, szukam sponsora zawiera treści tylko dla dorosłych.

Tak, mam »

« nie mam

`

lubisie

Oceń:12345678910 Ocena: 10.0 (2 głosów)
Dodaj do znajomych Dodaj do ulubionych

Napisz wiadomość

"świat się kręci"

Płeć: Para

Wiek: 77

Online: nie (Ostatnio: 2013-12-18 00:02:37)

Strona WWW: randkujmy.pl

Jestem: W małżeństwie

Miasto: Warszawa

Kraj: Polska

Dzieci: Chcę mieć

Papierosy: Nie palę i nietoleruje

Praca: Mam

Wykształcenie: Wyższe

Mieszkanie: Mam wolną chatę

Szukam: Kobiet, mężczyzn i par

Podróżnicy po mapie ciała. Zdrowi i pachnący. Artystyczne dusze. Miłośnicy dobrych trunków i otwartych przestrzeni. Wrogowie tytoniu i chamstwa w sieci. Z niewielkim doświadczeniem 2+, wyostrzającym czujność i rodzącym przezorność.

Kogo szukamy? Jej - zdecydowanej - tylko dla Niej. Jego I - uległego - tylko dla Niego. Jego II - biseksualnego, z dużym argumentem i kulturą - dla Obojga. Ich - biseksualnych - dla Obojga. Depilacja miejsc intymnych i weryfikacja telefoniczna - pożądane.

Inne użytkownika

Zamiast ankiety

2013-08-13 12:51:54, ocena: 0.10

  Nie interesuje mnie, czym się trudnisz. Chcę wiedzieć, nad czym bolej[...]

czytaj »

Oceń:12345678910 Ocena: 10.0 (1 głosów)

Zamiast ankiety

 

Nie interesuje mnie, czym się trudnisz. Chcę wiedzieć, nad czym bolejesz i czy śmiesz marzyć o spotkaniu z tym, za czym tęskni twoje serce. Nie interesuje mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy gotów jesteś wyjść na głupca dla miłości, dla marzeń, dla przygody, jaką jest życie. Nie interesuje mnie, jakie planety zrównają się z twoim księżycem. Chcę wiedzieć, czy dotknąłeś środka własnego smutku; czy zdradzony otwarłeś się, czy skurczyłeś się i zamknąłeś w sobie ze strachu przed dalszym cierpieniem. Chcę wiedzieć czy potrafisz siedzieć z bólem, moim lub twoim, nie poruszając się by go ukryć, stłumić lub uleczyć.
Pragnę wiedzieć, czy możesz współistnieć z radością, moją lub swoją; Czy umiesz zapomnieć się w tańcu i pozwolić, by ekstaza wypełniła cię po czubki dłoni i stóp, nie każąc zachowywać ostrożności, myśleć realistycznie czy pamiętać o ograniczeniach kondycji ludzkiej. Nie interesuje mnie, czy opowiadasz mi prawdziwą historię. Chcę wiedzieć, czy potrafisz rozczarowywać innych, aby pozostać wiernym sobie; czy umiałbyś znieść oskarżenie o zdradę i nie zdradzić własnej duszy. Chcę wiedzieć, czy potrafisz zaufać, a zatem i być godnym zaufania. Chcę wiedzieć, czy potrafisz dostrzec piękno, nawet gdy nie co dzień jest ładna pogoda, i czy umiesz wywodzić swoje życie z obecności Boga. Chcę wiedzieć, czy potrafisz żyć z porażką, nie tylko swoją, stanąć nad brzegiem jeziora i do srebrnego księżyca krzyczeć: „Tak!”
Nie interesuje mnie, gdzie mieszkasz i ile masz pieniędzy. Chcę wiedzieć, czy umiesz wstać po nocy żalu i rozpaczy, wyczerpany, zbity jak pies, i robić, co trzeba, dla swoich dzieci. Nie interesuje mnie, kim jesteś, skąd się tu wziąłeś. Chcę wiedzieć, czy staniesz ze mną w środku ognia i nie cofniesz się. Nie interesuje mnie, gdzie, jakie i u kogo pobierałeś nauki. Chcę wiedzieć co cię podtrzymuje od środka, gdy wszystko inne odpada. Chcę wiedzieć, czy umiesz być sam ze sobą, i czy naprawdę lubisz tego, z którym przystajesz w chwilach pustki.

[Oriah M. Dreamer ]

(dodano: 2013-08-13 12:51:54, ocena: 10.00)

Zostaw komentarz

Autor: leo (15:24, 13.08.2013)

Niesamowite słowa. Czy jest ktoś za kim można tak wejść w ogień i powrócić do życia następnego dnia?